Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Кіно, що змінює: новий конкурс документальних проектів від Docudays UA

Нову програму Docudays UA та Goethe-Institut в Україні започатковано для того, щоб об’єднати документалістів та активістів громадського сектора.

700x460_civil_pitch

«CIVIL PITCH: фільми громадської активності» — унікальний для нашої країни формат. Світова практика вже довела, що, об’єднавши зусилля документалістів(-ок) та активістів(-ок) громадського сектору, можна створити фільми, які стануть каталізаторами глибоких змін у суспільстві.

Ми мали досвід організації тренінгів та пітчінгів для режисерів(-ок) на різні теми: від нових історій про сучасну країну до таких важливих та важких тем як довготривалі наслідки збройних конфліктів на цивільне населення, – розповідає Дар’я Бассель, координаторка програми. – Цього разу ми відкриваємо новий для України формат. Ми знаємо, що громадський сектор має неймовірні історії, а також доступ до унікальної інформації. Тим часом документалісти саме ті люди, хто може створити з цих історій кіно, яке спонукатиме до змін тебе, твоєї громади, твого міста чи країни. До того ж участь у такому конкурсі стане гарним трампліном у велике кіно. А ми зі свого боку створимо всі умови для плідного розвитку проектів”.

Усі учасники програми зустрінуться зі знаними професіоналами європейської кіноіндустрії та отримають консультації по своїх проектах. Також пройдуть два тренінги протягом березня, де, об’єднавшись в команди, навчаться пітчінгувати свої проекти, і створювати за допомогою фільмів ефективні кампанії задля змін у суспільстві.

Фінальним етапом програми стане пітчінг і автори кращих проектів отримають грошові призи на виробництво стрічок. А ОГС, які стануть переможцями конкурсу, зможуть використовувати створені фільми у своїх кампаніях.

Детально про умови — за посиланням. Дедлайн заявок: 1-го лютого 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерки проекту з комунікацій Вікторії Хоменко на e-mail: viko.khomenko@gmail.com.

Джерело

Поділитися

Інші новини