Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Технічний розробник додатку «Тривожна Кнопка»

tryvozhna-knopka-570x378

Проект «Посилення системи захисту активістів», що реалізується у рамках спільного проекту Асоціації УМДПЛ та Мережі колективної безпеки «ЗахисТИ», оголошує конкурс на технічного розробника додатку «Тривожна Кнопка».

Обсяг послуг/робіт

1. Узгодити з командою технічні вимоги та запити щодо продукту
2. Прописати та узгодити календарний план розробки
3. Технічно реалізувати даний додаток
4. Протестувати, усунути технічні недоліки та віддати в експлуатацію додаток


Термін надання послуг/виконання робіт: червень-жовтень 2019 року

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється щомісячно після їх надання та підписання договору та акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників: Підтверджуюча документація:
Портфоліо з попередніх схожих технічних рішень, або ж хоча б досвід участі в реалізації веб-додатків резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Розуміння мов програмування, необхідних для створення додатків та розуміння і попередня наявність команди, здатної зробити додаток лист в довільній формі з описанням досвіду та досвіду команди
Розуміння термінів роботи та необхідних даних для її початку резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Досвід тестування та користування вашими додатками або юуль-якими розробками контакт (мейл чи телефон) людини, котра може вас рекомендувати, або посилання на Google|Apple Store з вашим продуктом
  1. Перелік документів, які необхідно подати:

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду роботи, котрий релевантний до створення додатків, контактний номер телефону чи електронну пошту людини, яка може вас рекомендувати та за наявності — скан-копія виписки та витягу з ЄДР чи для фізичних осіб — копію паспорту та ІНН.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу defenseactivistssystem@gmail.com з поміткою в темі листа «Розробник додатку”

Термін подання документів:  до «29» травня 2019 р.,  реєстрація документів завершується о 23.59 29.05.2019.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

ІV. Критерії оцінки:

Розробник додатку відбираються рішенням комісії із визначення переможця Організації. Відбір здійснюється на підставі загальної оцінки релевантного досвіду, спілкування з людиною, котра може вас порекомендувати та за необхідності — телефонної співбесіди шляхом індивідуального оцінювання кожним членом комісії відповідності кандидата заявленим у п. IV даного оголошення вимогам до розробника. Визначення переможця відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення, тобто до 23.59 02.06. всі апліканти отримають відповіді. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються Асоціації УМДПЛ на розгляд та затвердження. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

ІІV. Умови розірвання договору про співпрацю.

У випадку невідповідності обсягів проробленої роботи відповідно до попередніх домовленостей, організація залишає за собою право відмовитися від співпраці з постачальником послуг та почати пошук нового розробника. Повідомити про таке своє рішення організація має не менше, ніж за 2 тижні до не продовження договору про співпрацю. Підставою для розірвання договору про співпрацю можливе лише на підставах невиконання домовленостей та об’ємів роботи по розробці додатку, а також у випадку розкриття конфіденційної інформації і в жодному випадку не базується на расових, гендерних чи інших типах дискримінації.

Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Посольства Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program та триватиме шість місяців (із травня по жовтень 2019 року).

Поділитися

Інші новини