Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Дистанційний навчальний курс «Ти і поліція»

Незабаром програма «Просвітництво» запускає дистанційний навчальний курс «Ви і поліція».

Всі зобов’язані знати законодавство та його  не порушувати, однак ніде цьому не навчають, а мало хто спеціально заглядає до законів. Наслідком цього є правова необізнаність громадян, що несе за собою реальну шкоду, яка стосується не лише особистих прав, а й прав інших людей.

Знання, здобуті шляхом інформальної освіти (це те, що ми чуємо, читаємо, бачимо навколо себе – результат впливу інформаційного поля) є недостатніми, аби коректно взаємодіяти з поліцією та відповідно реагувати на порушення наших прав та свобод. Водночас, не існує майданчиків для формальної/неформальної освіти на тему взаємодії із поліцією. Ні юридична спеціальність, ні галузева освіта у сфері прав людини, ні навчання у профільному поліцейському навчальному закладі не дають достатньої кількості знань, як поводити себе із поліцією у різних життєвих ситуаціях, в яких може опинитися кожен.

Завданням курсу є підвищення рівня правової освіти громадян, надання спеціальних знань щодо того, як взаємодіяти з поліцією, вміти захищати себе та свої права правовим шляхом. Також курс продемонструє відповідні моделі поведінки та комунікації між громадянами та працівниками поліції.

Поділитися