Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Чому 90% звільнених під час реформи поліцейських поновлені? Коментар юриста

Final Exam Schedule (2)

Переатестація поліцейських: чому 90% звільнених під час реформи поліцейських поновлені? Для «Слово і Діло» питання коментує юрист, експерт Асоціації УМДПЛ Євген Крапивін:

✔️ Так, дійсно поновитися змогли навіть більше 90% поліцейських. В ході переатестації було звільнено тільки 7,2% поліцейських. З цих 7,2% ще половина поновилися через слабку процедуру.

✔️ Суть в тому, що звільнені поліцейські подали позови до суду. У більшості випадків, суд їх задовольнив. Більш того, держава виплатила їм 55 млн грн за час вимушеного прогулу. Є процеси, які тривали півроку, рік через завантаженість судів. Весь цей час люди не отримували зарплату. Відновитися поліцейські змогли через те, що була порушена процедура звільнення.

✔️ Співбесіда — лише один з критеріїв, який впливає на кінцевий результат. У підсумку, кожне рішення атестаційної комісії має передбачати оцінку за 10 критеріями. Виходить, що співбесіда губилась за позитивними оцінками від старих керівників міліції, які звичайно писали своїм підлеглим, що все прекрасно. Таким чином, будь-який підсумок, на думку суду був необґрунтованим тому як завжди позитивних характеристик було більше. Якби це писали нормальні люди, то потрібно було б вказати, що наприклад співбесіда має вирішальне значення.

Читайте матеріал повністю на сайті видання за посиланням. Цей допис також доступний на нашій Facebook-сторінці.

Поділитися

Інші новини