Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Науково-практичне видання «Права людини в діяльності української міліції – 2013»

DSC_0396Пропонуємо до Вашої уваги науково-практичне видання «Права людини в діяльності української міліції – 2013», підготовлене та видане Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

Цей аналітичний звіт є традиційним щорічним оглядом стану дотримання прав людини в діяльності української міліції, запроваджений Асоціацією УМДПЛ з 2008 року.

Дане видання ґрунтується на різних джерелах інформації — державній статистиці, відомчих нормативних актах МВС, результатах соціологічних досліджень громадських організацій, матеріалах всеукраїнської моніторингової кампанії «Міліція під контролем», індивідуальних зверненнях громадян та повідомлень в засобах масової інформації. В ньому міститься 14 розділів, що охоплюють такі сфери прав людини, як дотримання права на життя, свободу та особисту недоторканість, права власності, насильство та жорстоке поводження, боротьба з корупцією. Окрім того, важливим аспектом залишається дотримання прав ромів, іммігрантів, наркозалежних осіб, працівників органів внутрішніх справ тощо.

Сподіваємося, даний звіт приверне увагу широкого кола суспільства до проблем порушення прав людини в нашій країні та стане в нагоді для тих, хто цікавиться проблематикою дотримання прав людини правоохоронними органами, громадського контролю за діяльністю правоохоронців, виконання Україною міжнародних зобов’язань у сфері забезпечення прав та свобод людини загалом.

Щороку ми розсилаємо друковані варіанти звіту до наукових та обласних бібліотек, університетів внутрішніх справ, а також до генеральної прокуратури, Кабінету Міністрів, Міністерства юстиції та Адміністрації Президента. В електронному варіанті завантажуйте звіт за посиланням: «Права людини в діяльності української міліції – 2013».

Із попередніми звітами про дотримання прав людини в діяльності української міліції можна ознайомитись на сайті Асоціації УМДПЛ http://umdpl.info.

Поділитися

Інші новини