Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Конкурс на відбір тренерів для занять з поліцейськими

s_12494050_1660493790872974_503999367_o1453823477

Асоціація УМДПЛ спільно із БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» оголошують конкурс на відбір тренерів для проведення інформаційно-освітніх заходів для співробітників Національної поліції в регіонах з метою формування толерантного ставлення до секс-працівників (згідно з навчальними модулями).

Перелік документів, які необхідно подати:
1. Резюме, що містить інформацію про попередній досвід з урахуванням кваліфікаційних вимог, визначених у п. ІV даного Оголошення, із зазначенням контактних даних кандидата.
2. Мотиваційний лист – чому Ви прагнете бути тренером та чому Ви вважаєте, що Ваш особистий досвід та якості відповідають вимогам до тренера.
3. Фінансова пропозиція (за один тренінг).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу legalife.ukraine.info@gmail.com з поміткою у темі листа «Конкурс тренерів з проведення інформаційно-освітніх заходів для співробітників Національної поліції».

Термін подання документів: по 05 травня 2019 р., реєстрація документів завершується о 23.59 05.05.2019.

Умови конкурсу читайте за посиланням. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 0978922584 до менеджера з адміністративної діяльності Валерий Трофимов, е-mail: trofimovvaleriy3@gmail.com.

Діяльність за проектом «Шлях до змін» реалізується в рамках реалізації БО «”100% життя” – Мережа ЛЖВ» проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за підтримки за Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Читайте також:

Як проходять тренінги проти дискримінації секс-працівників

З якими основними порушеннями стикаються секс-працівники, — тренінг

Поділитися

Інші новини