Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Міжнародна науково-практична конференція «Захист прав людини: міжнародний та вітчизняний досвід»

59971315_2305210269522592_4206513221927960576_n

Національна академія прокуратури України спільно з Генеральною прокуратурою України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Консультативною місією Європейського Союзу в Україні та Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів 16 травня 2019 року проводять міжнародну науково-практичну конференцію «Захист прав людини: міжнародний та вітчизняний досвід».

Із доповіддю на тему «Проблеми конституційності наділення Національної гвардії України правоохоронними функціями» на події виступить юрист, експерт із адміністративного та конституційного права нашої організації Михайло Каменєв.

Метою заходу є об’єднання зусиль науковців і практичних працівників у розв’язанні проблем забезпечення та захисту прав людини. Для участі в роботі конференції запрошуються представники науково-педагогічного складу, студенти, ад’юнкти (аспіранти), докторанти закладів вищої освіти юридичного профілю, працівники суду, правоохоронних та інших державних органів та громадських об’єднань.

Подія у Facebook.

Пріоритетними напрямами роботи конференції є:
– сучасний стан дотримання конституційних прав і свобод людини та громадянина в Україні;
– міжнародно-правові механізми та гарантії забезпечення прав людини;
– дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів;
– роль прокуратури у дотриманні прав і свобод осіб у кримінальному провадженні: теорія та практика;
– сучасний стан дотримання права на справедливий суд в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення.

Для участі в міжнародній науково-практичній конференції необхідно до 16 квітня 2019 року (включно) надіслати заявку, текст доповідей і повідомлень на електронну пошту оргкомітету.

Поділитися

Інші новини