Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Презентація «Правопілю» на Форумі активних громадян Integrity & Unity

1

У суботу, 27 жовтня, на Форумі активних громадян Integrity & Unity усі охочі зможуть більше дізнатися про проект «Правопіль» – перше віртуальне місто в Україні. Презентація проекту відбудеться у секції інтернет-проектів, які направлені на залучення громадян до реформ та антикорупції. 

«Під час цікавої та пізнавальної екскурсії нашим містом, Ви зможете віртуально відвідати адміністративні будівлі органів державної владиПроте, це буде не просто прогулянка по службовим приміщенням поліції, суду, міграційної чи пенітенціарної служби, а наочна й компетентна лекція про стандарти дотримання прав людини в діяльності правоохоронних структур. В свою чергу, учасники кампаній “Поліція під контролем” отримають зручний та завжди актуальний електронний посібник для якісного моніторингу роботи правоохоронців. Ми впевнені, що одержані у Правополі нові знання допоможуть Вам захистити свої права у реальному житті», – йдеться на сайті проекту.

Проект Інтернет-портал «Правопіль» реалізується Асоціацією УМДПЛ в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст порталу є винятковою відповідальністю Асоціації УМДПЛ та не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США. Більше про «Правопіль» можна дізнатися на сайту проекту pravopil.umdpl.info

Подія Форуму у Facebook. Зареєструватися на Форум можна за посиланням.

Довідково

Ви готові перейти на новий рівень у громадській діяльності? Тоді чекаємо на вас 27 жовтня на Арт-заводі «Платформа», де відбудеться масштабна подія цієї осені – Форум активних громадян Integrity & Unity. Тема форуму: участь українців у громадському активізмі у період між виборами.

Захід пройде у форматі «вистави на 1000 акторів».  Вистави на 1000 акторів — це захід, де впливати на сюжет будете сами ви. Як і у повсякденному житті, ви як головні герої безпосередньо змінюєте його. Але цього разу мова піде про більш масштабні зміни. Тема нашої вистави — інклюзивні реформи, сталі зміни та спроможна держава. Ні за яку ціну держава не повинна вирішувати за людей. Громадяни мають відігравати провідні ролі.

Приходьте на наш антифорум і оберіть, яку роль будете грати ви. Стати режисером вистави, створити соціальний відеоролик чи дізнатись про нові інструменти впливу на державу – все це і багато іншого чекає на вас. Транспортні витрати відшкодовуються організаторами.

Ілюстрація – скриншот із сайту проекту «Правопіль»

Поділитися

Інші новини