Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Презентація віртуального правового міста «Правопіль» на Docudays – 2019

2

Запрошуємо на презентацію «Правопілю» на Docudays – 2019

Про що цей проект? За допомогою технології 3-D моделювання ГО «Асоціація УМДПЛ» спільно з ГО «Real Stories Production» створила віртуальне правове місто «Правопіль» http://pravopil.umdpl.info. Відділ поліції, державна міграційна служба, суд, орган місцевого самоврядування – неповний список об’єктів, які зараз уже розміщені на порталі.

Подія на Facebook.

Що можна дізнатися у «Правопілі»? Користувачі порталу зможуть отримати актуальну та наочну демонстрацію, як повинні функціонувати органи державної влади, аби відповідати стандартам дотримання прав людини, а саме – візуально оглянути приміщення цих державних органів, ознайомитися з нормативно-правовою базою їхньої роботи, вимогами щодо устаткування та функціонування цих об’єктів, а також зі стандартами дотримання прав людини під час їхньої діяльності.

Чим користий цей проект? Портал «Правопіль», в першу чергу, буде корисним громадським активістам та моніторам органів державної влади, які займаються питаннями відкритості, інклюзивності держорганів, питаннями доступу до публічної інформації. Також портал стане корисним для працівників державних органів влади та всіх зацікавлених.

Чому варто йти на подію? За форматом це як презентація інструменту, так і фахове обговорення проблеми дотримання стандартів дотримання прав людини в діяльності органів державної влади. Тому чекаємо на події усіх, кому цікаво, як за допомогою цифрових інструментів можна більше дізнатися про свої права та законодавчі особливості функціонування держорганів.

1

Проект Інтернет-портал «Правопіль» реалізується Асоціацією УМДПЛ в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст порталу є винятковою відповідальністю Асоціації УМДПЛ та не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Поділитися

Інші новини