Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Регіональні монітори у проект щодо захисту активістів

1480495945_9ii-737x492

Проект «Посилення системи захисту активістів», що реалізується у рамках спільного проекту Асоціації УМДПЛ та Мережі колективної безпеки «ЗахисТИ», оголошує конкурс на посаду 6 регіональних моніторів.

І. Обсяг послуг/робіт

1. Щомісячний збір інформації з публічних джерел  щодо переслідувань активістів по своєму закріпленому регіону та співдія з іншими регіональними координаторами у випадку наявності додаткових відомостей не по своєму регіону.
2. Проведення анкетування з постраждалими, свідками, третіми особами щодо переслідувань активістів
3. Систематичне відслідковування розвитку ситуації кожного окремого випадку
4. Систематична подача цієї інформації у відповідному моніторинговому звіті

 

Термін надання послуг/виконання робіт: червень-жовтень 2019 року

IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється щомісячно після їх надання та підписання договору та акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників: Підтверджуюча документація:
Досвід з проведення моніторингів ЗМІ чи інших відкритих джерел  інформації, бажано — контакти ключових активістів / журналістів регіону і знання рельєфу громадських організацій. резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Вміння структурувати інформацію, здатність за наведеною методикою проаналізувати кейс та виписати ключові моменти по ньому. резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Бажана наявність контактів у вразливих групах по регіону (роми, ЛГБТ) резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Здатність дотримуватися дедлайнів та в точності слідувати плану виконання завдань, готовність до командної роботи контакт (мейл чи телефон) людини, котра може вас рекомендувати
Бажано, щоб кандидат був зареєстрований як ФОП (3 група) Скан-копія виписки та витяг з ЄДР, для фізичних осіб – надати скан-копію паспорту та ІНН.
  1. Перелік документів, які необхідно подати:

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду роботи, котрий релевантний до здійснення моніторингів, контактний номер телефону чи електронну пошту людини, яка може вас рекомендувати та за наявності – скан-копія виписки та витягу з ЄДР чи для фізичних осіб – копію паспорту та ІНН.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу defenseactivistssystem@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс_регіональні_монітори».

Регіони розподіляються наступним чином:

Західний: Волинська, Львівська, Рівненська, Тернопільська області

Південно-Західний: Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Хмельницька області

Східний: Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська області

Центральний: Вінницька, Черкаська, Полтавська, Кіровоградська області

Північний: Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області

Південний: Одеська, Миколаївська, Херсонська Запорізька області

Термін подання документів:  до «27» травня 2019 р.,  реєстрація документів завершується о 23.59 27.05.2019. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть. 

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 0989468488 до координатора регіональних моніторів Руслани Коренчук.

ІV. Критерії оцінки:

Монітори відбираються рішенням комісії із визначення переможця Організації. Відбір здійснюється на підставі загальної оцінки релевантного досвіду, спілкування з людиною, котра може вас порекомендувати та за необхідності – телефонної співбесіди шляхом індивідуального оцінювання кожним членом комісії відповідності кандидата заявленим у п. IV даного оголошення вимогам до тренера. Визначення переможця даної процедури відбору регіональних координаторів відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення, тобто до 23.59 29.05. всі апліканти отримають відповіді. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються Асоціації УМДПЛ на розгляд та затвердження. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

ІІV. Умови розірвання договору про співпрацю.

У випадку разового невиконання місячного моніторингу, організація залишає за собою право відмовитися від співпраці з постачальником послуг та почати пошук нового координатора по регіону. Повідомити про таке своє рішення організація має не менше, ніж за 2 тижні до не продовження договору про співпрацю. Підставою для розірвання договору про співпрацю можливе лише на підставах невиконання домовленостей та об’ємів роботи по моніторингу, а також у випадку розкриття конфіденційної інформації і в жодному випадку не базується на расових, гендерних чи інших типах дискримінації.

Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Посольства Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program та триватиме шість місяців (із травня по жовтень 2019 року).

Поділитися

Інші новини