Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

РОЗПОЧАТО КАМПАНІЮ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В ДАІ

DAI_monitoryngЗа останні півроку чи не кожен українець задавався питанням: «Що я можу вдіяти в ситуації, що склалася?» і як показав досвід, бодай найменша активність громадян здатна підняти хвилю позитивних змін у суспільстві. Що можна зробити зараз, після призначення нової влади? – продовжувати бути свідомими та діяльними! Кожна втілена ініціатива – це маленький, але впевнений крок до перебудови нашої країни!

Маємо невтішну статистику – Україна займає перше місце в Європі за кількістю смертей внаслідок ДТП. Звісно, багато залежить від ставлення до правил дорожнього руху як водіїв, так і пішоходів, але над всім цим тяжіє ціла система, якій підпорядковується дорожній рух – Державна автомобільна інспекція МВС України. Від водіїв вимагають чинно дотримуватися встановлених правил, а чи сама структура виконує закони?

Настав наш час перевірити ДАІ на предмет дотримання законів та прав людини! Тим більше, суспільство вже поступово змінюється, тож варто нагадати владі, що ми могутня нація, а не «маленькі українці».

Що ми можемо зробити?

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) оголошує старт другого етапу всеукраїнської кампанії громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг департаментом Міністерства внутрішніх справ (МВС) – ДАІ.

Кампанія моніторингу покликана збільшити прозорість і доступність отримання зазначених послуг, а також підвищити обізнаність широкого кола громадськості щодо своїх прав та обов’язків для їх одержання.

Не знаючи визначених законодавством процедур, встановленого порядку надання послуг та їхньої справжньої вартості (бо частіше за все ми довіряємо працівникам та слухняно сплачуємо всі квитанції), громадяни стають жертвами махінацій та порушень своїх прав з боку працівників відповідних відомств.

У період проведення кампанії (7 – 20 липня 2014 року) відвідайте Державтоінспекцію, оцініть її роботу згідно відповідних пунктів завантаженої анкети та надсилайте звіт на адресу anastasiya.malynka@gmail.com з позначкою «Звіт з моніторингової кампанії».

Українці довели, що мають честь та гідність і можуть відстоювати свої права. Тож давайте разом спробуємо покращити якість роботи державних установ! Приєднуйтесь до кампанії!

 

Координатор кампанії:

Анастасія Малинка

anastasiya.malynka@gmail.com

(093)903-60-10

 

Список регіональних координаторів (оновлюється):

м. Житомир, Житомирська обл.: Андрій Сторожук (ЖОГО “Перспектива”), perspektive2006@mail.ru, тел. моб. (068) 72 78 672; тел.роб. (0412) 34 05 12;

м. Павлоград, м. Першотравенськ, м. Тернівка, м. Петропавлівка, м. Юр’ївка, м. Новомосковськ (Дніпропетровська обл.), лівобережна частина м. Дніпропетровськ: Олександр Удовенко, hr@delo.bz, (050) 557 84 35

Поділитися

Інші новини