Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Відбір надавача послуг технічного розробника чат-боту

chatbot-header

Асоціація УМДПЛ та Мережа колективної безпеки «ЗахисТИ» оголошують відбір надавача послуг технічного розробника чат-боту.

Кого ми шукаємо? Ми шукаємо команду/людину, яка допоможе нам розробити чат-бот в Telegram.

Проект, в рамках якого здійснюється закупівля: «Посилення системи захисту активістів», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program. Проект реалізується Асоціацією УМДПЛ та Мережею колективної безпеки «ЗахисТИ» з метою створення інструментів для підвищення рівня обізнаності та безпеки активістів.

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) — неурядова правозахисна організація, що здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів.

Мережа колективної безпеки «ЗахисТИ» — це платформа запобігання і реакції щодо нападів та утисків активістів. Метою діяльності є превентивний захист активістів ДО, а не після нападів.

І. Вимоги до функціонування чат-боту:

 1. Просте та зрозуміле меню.
 2. Швидке завантаження відповідей.
 3. Відсутність збоїв у функціонуванні системи.
 4. Бот має складатись із вже підготовленого текстового дерева 4-х рівнів.

Референси за запитом: RailwayBot,  iGovBot

II. Термін надання послуг/виконання робіт: червень-жовтень 2019 року

IІІ. Умови здійснення оплати: умови здійснення оплати будуть попередньо узгоджені з переможцем та прописані в договорі.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

 1. Наявність схожих технічних рішень, або досвід участі в реалізації ботів на різних платформах.
 2. Розуміння технічних вимог, необхідних для створення чат-ботів.
 3. Дотримання дедлайнів.
 1. Перелік документів, які необхідно подати:
 2. Резюме із зазначенням: 1) досвід роботи 2) склад команди, 3) контакти осіб/організацій, які може вас рекомендувати;
 3. Лист у довільній формі, із зазначенням стек технологій, які плануєте обрати.
 4. Лист із зазначенням термінів виконання проекту.
 5. Обгрунтована цінова пропозиція у гривнях.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу defenseactivistssystem@gmail.com з поміткою в темі листа «Розробник чат-боту». Термін подання документів:  до 23.59, 11 червня 2019.

VІ. Критерії оцінки:

Розробник додатку відбирається рішенням комісії із визначення переможця Організації. Відбір здійснюється на підставі загальної оцінки релевантного досвіду, та за необхідності — телефонної співбесіди шляхом оцінювання кожним членом комісії відповідності кандидата заявленим у п. IV даного оголошення вимогам до розробника. Визначення переможця відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії Оголошення, тобто до 23.59 13.06.2019 року всі апліканти отримають відповіді. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються Асоціації УМДПЛ на розгляд та затвердження. Результати конкурсного відбору буде повідомлено всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

VІІ. Умови розірвання договору про співпрацю.

У випадку невідповідності обсягів проробленої роботи відповідно до попередніх домовленостей, організація залишає за собою право відмовитися від співпраці з постачальником послуг та почати пошук нового розробника. Повідомити про таке своє рішення організація має не менше, ніж за 2 тижні до не продовження договору про співпрацю. Підставою для розірвання договору про співпрацю можливе лише на підставах невиконання домовленостей та об’ємів роботи по розробці додатку, а також у випадку розкриття конфіденційної інформації і в жодному випадку не базується на расових, гендерних чи інших типах дискримінації.

Будь-які уточнення та відповіді на ваші запитання: defenseactivistssystem@gmail.com

Поділитися

Інші новини