Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Як подолати дискримінацію щодо секс-працівників з боку поліції: оголошено набір тренерів

085A0210-1

Благодійна організація «Легалайф-Україна» спільно з Асоціацією УМДПЛ у березні-квітні проведе тренінги для тренерів в межах проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я».

Під час таких занять тренери-учасники зможуть попрацювати над темою подолання стигми та дискримінації стосовно секс-працівників з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях, а також розглянуть питання усунення бар’єрів, що порушують права людини в отриманні медичних/соціальних послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією.

Для того, щоб взяти участь у тренінгах, заповніть, будь ласка, цю форму. Кінцевий термін подачі заявки: 17 березня 2019 року (включно). Повідомлення відібраним учасникам будуть надіслані уже 20 березня до 18.00.

Всього відбудеться 3 таких тренінги з підготовки тренерів. Тривалість кожного тренінгу: 2 дні. Дати проведення: 1) 25-26 березня, 2) 27-28 березня, 3) 11-12 квітня.

Проблематика проекту. Чинна нормативно-правова база та зловживання повноваженнями з боку поліції підвищує вразливість секс-працівників до насильства та призводить до зниження ефективності програм профілактики та лікування ВІЛ-інфекції. Секс-працівники  зазнають різні прояви насильства: посягання сексуального характеру, зґвалтування, шантаж, переслідування, здирництво з боку клієнтів, агентів (сутенерів), близьких родичів, партнерів, але не звертаються за допомогою до поліції через  низький рівень довіри. Тому завдання проекту у цьому випадку – усунення таких бар’єрів, що порушують права людини в отриманні медичних/соціальних послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією, подолання стигми та дискримінації стосовно секс-працівників з боку працівників поліції.

Тренінг організовано в рамках проекту «Подолання стигми та дискримінації стосовно секс працівників з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях» за фінансування Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Поділитися

Інші новини