Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Посібник: Моніторинг дотримання прав людини в пенітенціарних установах (в рамках реалізації НПМ)

MonitoringComplianceHumanRights_cover.tifВ посібнику узагальнений та впорядкований досвід проведення моніторингових візитів до місць несвободи в системі ДПтСУ в рамках національного превентивного механізму, описано найбільш дієві методики проведення таких візитів та надано практичні поради щодо їх здійснення, врахування яких має позитивно вплинути на якість візитів до пенітенціарних установ. Посібник розроблено для моніторів НПМ та має стати в нагоді при підготовці та проведенні візитів до відповідних установ. Також він буде корисний всім, хто цікавиться моніторингом пенітенціарних установ поза межами НПМ.

Федорук, Олександр
Моніторинг дотримання прав людини в пенітенціарних установах (в рамках реалізації національного превентивного механізму) / Федорук О.О. – 2-ге вид., випр. і доп. — Київ : Асоціація УМДПЛ, 2016. — 178 с.

Ця публікація здійснена за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». За зміст публікації відповідає лише автор, і його за жодних обставин не можна вважати таким, що відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Також можна окремо завантажити карту спостереження (чек-лист) монітора НПМ.

Поділитися

Інші новини