Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Практичний посібник “Права людини за ґратами”

БезымянныйПрава людини за ґратами: практичний посібник / Федорук О.О., Яковець І.С. — К. : Асоціація УМДПЛ, 2016 р. – 256 с.

Автори Олександр Федорук, Ірина Яковець
Редактор Тетяна Гончарук
Дизайн, верстка Андрій Репенко
Видання публікується за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні та Фундації Інституту відкритого суспільства (FOSI).
Погляди авторів видання не обов’язково відображають офіційну позицію Посольства Чеської Республикі в Україні та Фундації Інституту відкритого суспільства (FOSI).

Практичний посібник з питань порядку виконання кримінальних покарань та утримання під вартою «Права людини за ґратами» містить правову інформацію для вирішення різноманітних ситуацій під час комунікації з персоналом пенітенціарних органів та установ, а також належного інформування ув’язнених, засуджених, їх близьких та родичів, інших осіб про основи діяльності органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України. Посібник розроблено на основі багаторічного досвіду моніторингу дотримання прав людини в пенітенціарних установах. Він є корисним для всіх зацікавлених у неухильному дотриманню прав осіб, які відбувають в установах відповідного типу.

ЗАВАНТАЖИТИ В ФОРМАТІ PDF

Поділитися

Інші новини