Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Відкритість Національної поліції України: оцінка стану забезпечення права на доступ до публічної інформації


unnamed
Відкритість Національної поліції України: оцінка стану забезпечення права на доступ до публічної інформації – 2017. Звіт за результатами дослідження / Юрчик І.В. – К. : Софія-А, 2018 р. – 44 с.

Видання присвячене огляду стану дотримання права на доступ до публічної інформації в установах Національної поліції України як основного з критеріїв відкритості діяльності – одного з основоположних принципів, встановлених Законом України «Про Національну поліції», а також містить загальний виклад системних проблем в цій сферіі та рекомендації щодо їх подолання.

Дослідження ґрунтується на даних, отриманих в ході «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції в рамках Омбудсмен+», що реалізовувалась протягом періоду із червня 2017 року по квітень 2018 рр. експертами Асоціації УМДПЛ у взаємодії з громадськими активістами з усіх областей України.

Методологією дослідження виступила адаптована до специфіки діяльності Національної поліції України «Методологія оцінки рівня забезпечення доступу до публічної інформації суб’єктами владних повноважень», розроблена експертною радою при Секретаріаті Омбудсмена.

Редактор: Юрчик І.В.

Дизайн та верстка: Юрчик І.В.

ЗАВАНТАЖИТИ аналітичний звіт «Відкритість Нацполіції у питанні доступу до публічної інформації» у форматі PDF.

Проект ««Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції в рамках Омбудсмен+» впроваджується в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії. Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Поділитися

Інші новини