Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Асоціація УМДПЛ видала практичний порадник “10 порад водієві”

13664693_10206936572949055_346496970_n

Асоціація УМДПЛ пропонує Вашій увазі оновлену версію практичного порадника “10 порад водієві”, де Ви знайдете базові поради, як водієві поводити себе з працівниками поліції на дорозі: патрульною службою та ДАІ.

Оригінальне оформлення брошури дозволяє швидко знайти та краще запам’ятати необхідну інформацію. У ній містяться правові поради щодо конкретних ситуацій, у яких може опинитися кожен водій. Зокрема, як поводитись у таких випадках: «Вас зупинила поліція»; «Поверхнева перевірка та огляд автомобіля»; «Огляд на стан сп’яніння»; «Ваш автомобіль хочуть доставити на штрафний майданчик» тощо.

Практичний порадник розроблений експертами Асоціації УМДПЛ та орієнтований на широкий загал — всіх тих, хто хоче захиститись від свавілля поліції та вирішувати питання правовими шляхами.

Практичний порадник також викладено у Розділі 5 мобільного додатку «Поліція під контролем» – http://policeundercontrol.org/, в якому міститься інформація щодо всіх ситуацій, що можуть виникнути під час взаємодії з поліцією.

Порадник буде розповсюджено безкоштовно серед партнерських організацій, через регіональних партнерів Асоціації УМДПЛ, на тематичних заходах (тренінги, літні табори тощо). А також під час майстер-класів Асоціації “Ти і поліція”.

Отримати брошуру може кожен бажаючий безкоштовно. Необхідно написати на е-адресу: umdpl.association@gmail.com або на Фейсбук-сторінку, зазначивши поштову адресу (або відділення Нової пошти), прізвище та ім’я.

Асоціація УМДПЛ започатковує серію видань з практичними порадами “Ти і поліція”. Перше видання – “Адвокат у кишені” – доступне в бібліотеці на сайті.
Найближчим часом чекайте на ще два нових видання з цієї серії:
“Поліція в зоні АТО”;
“Поліція і діти”.

Брошура доступна в нашій бібліотеці за посиланням.

Поділитися

Інші новини