Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Для підоблікових КВІ в Сумській області відбувся показ анімаційного фільму “Ти і поліція”

1

Майстер-клас з використанням анімаційного фільму «Ти і поліція» відбувся 30 вересня у Сумському районному, Зарічному та Ковпаківському відділах кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Сумській області.

Для підоблікових захід провела Ірина Білик, регіональний координатор по зв’язкам із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. У майстер-класі взяло участь 8 осіб.

Учасники дізналися про те, як правильно поводитись з правоохоронцями, аби не наразитися на неприємності, отримали правові поради від правозахисника та переглянули анімаційний фільм «Ти і поліція».

Мультфільм охоплює найбільш розповсюджені ситуації, з якими може зіткнутися підліток у своєму спілкуванні з поліцією. Фільм нараховує 6 типових сюжетів: «Відчиніть! Поліція!», «Пред’яви паспорт! Виверни кишені!», «Терміново прийди до слідчого!», «Тебе затримано за адміністративне правопорушення!», «Поліцейська жорстокість». Про всі ці теми на власних цікавих прикладах «розповідають» герої мультфільму – підліток Вась-Вась та його старша сестра Оленка. Анімаційна стрічка, в першу чергу, розрахована на підлітків 16-18 років, а також на всіх зацікавлених, хто хоче підвищити свою правову обізнаність у ситуаціях спілкування з правоохоронцями.

Зазначимо, що серію анімаційних фільмів «Ти і поліція» виготовлено студією Real Stories Production спільно з Асоціацією УМДПЛ за фінансової підтримки Програми «Матра» посольства Королівства Нідерландів в України.

2

Поділитися

Інші новини