Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

В Тернопілі триває майстер-клас з використанням анімації

received_699605103531305

В Тернопілі триває майстер-клас з використанням анімаційного фільму «Ти і поліція». Захід проходить протягом 4-6 жовтня для школярів Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13.

Для школярів майстер-клас проводить член правління Асоціації українських моніторів дотримання прав людини (Асоціації УМДПЛ) Володимир Шевченко. Навчальний захід проходить за сприяння директора школи Вавричука Романа.

В майстер-класі беруть участь студенти-волонтери, котрі після успішного проходження підготовки проведуть подібні майстер-класи по інших школах міста.

Учасники дізналися про те, як правильно поводитись з правоохоронцями, аби не наразитися на неприємності, отримали правові поради від правозахисника та переглянули анімаційний фільм «Ти і поліція».

Мультфільм охоплює найбільш розповсюджені ситуації, з якими може зіткнутися підліток у своєму спілкуванні з поліцією. Фільм нараховує 6 типових сюжетів: «Відчиніть! Поліція!», «Пред’яви паспорт! Виверни кишені!», «Терміново прийди до слідчого!», «Тебе затримано за адміністративне правопорушення!», «Поліцейська жорстокість». Про всі ці теми на власних цікавих прикладах «розповідають» герої мультфільму – підліток Вась-Вась та його старша сестра Оленка. Анімаційна стрічка, в першу чергу, розрахована на підлітків 16-18 років, а також на всіх зацікавлених, хто хоче підвищити свою правову обізнаність у ситуаціях спілкування з правоохоронцями.

Зазначимо, що серію анімаційних фільмів «Ти і поліція» виготовлено студією Real Stories Production спільно з Асоціацією УМДПЛ за фінансової підтримки Програми «Матра» посольства Королівства Нідерландів в України.

Також Володимир Шевченко звернувся до начальника управління освіти і науки Тернопільської області державної адміністрації за сприянням у показі анімаційного фільму “Ти і поліція” у навчальних закладах Тернопільської області. Слідкуйте за новинами!

received_699605263531289

Поділитися

Інші новини