Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Книга як співрозмовник: все про тюремну систему зсередини у рамках «Docudays UA»

25 березня, з 15:00 до 17:00 на третьому поверсі «Будинку кіно» (Київ, вул. Саксаганського, 6) серед «книг» на «Живій бібліотеці» цьогорічного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA Ви знайдете Олександра Федорука, керівника програми Асоціації УМДПЛ «Права людини за ґратами».

«Якщо у звичайній бібліотеці обирають і читають книжки на цікаву тему, в нашій «Живій бібліотеці» можна обрати людину-«книгу» з цікавим життєвим досвідом і поставити їй різноманітні запитання», – зазначають організатори на сайті «Docudays UA».

«Книжками» є люди, щодо яких у суспільстві існують певні упередження, а також люди, які живуть або працюють із закритими групами,  а також є прихильниками непопулярних ідей. Олександра Федорука можна охарактеризувати як правозахисну книгу, яка знає все про тюремну систему зсередини.

085A9297

Приходьте дізнатися про життя за ґратами у суботу 25 березня, з 15:00 до 17:00 за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 6 (третій поверх «Будинку кіно»).

Якщо вже маєте плани на цей час, запрошуємо до перегляду першої стрічки документально-пізнавального відеопроекту «Життя за ґратами» «Покарання ув’язненням в Україні. Теоретичні основи та практика» на Youtube-каналі Real Stories Production: http://bit.ly/2kU3lUx

Довідково

«Жива бібліотека» – проект, що зачіпає серце та розум та змінює світосприйняття.

Участь у «Живій бібліотеці» абсолютно безкоштовна, однак «читачі» повинні дотримуватися певних правил: за раз можна спілкуватися лише з однією «книжкою», найкраще – з тією, яка найменше подобається. Повернути її назад у бібліотеку потрібно в такому ж фізичному та психічному стані. У «Живій бібліотеці» не буває безглуздих, незручних або гострих питань; так само немає місця для образ – словесних чи фізичних.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/627870697422400/

У разі виникнення запитань звертайтесь за посиланням: https://www.facebook.com/valeriia.omelchenko Контактна особа: Валерія Омельченко, PR-менеджер Асоціації УМДПЛ.

Поділитися

Інші новини