Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

КОНКУРС на участь у тренінгу з громадських розслідувань порушень прав вразливих груп 10-11 грудня 2015 року (базовий)

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) оголошує конкурс на участь у тренінгу з навчання проведенню громадських розслідувань порушень прав вразливих груп населення.

Завдання тренінгу – надати необхідні знання активістам та експертам, які будуть брати участь у громадських розслідуваннях порушень прав вразливих груп (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку правоохоронних органів.

Під час тренінгу учасники дізнаються про правові підстави та механізми громадських розслідувань порушень прав вразливих груп населення та подальше трансформування таких розслідувань у громадсько-парламентські розслідування.

Навчання відбудеться 10-11 грудня 2015 р., в м. Києві. До участі у ньому запрошуються правозахисники та активісти, які працюють чи мають бажання працювати у сфері захисту прав вразливих груп, а також мають бажання брати участь у громадських розслідуваннях свавілля правоохоронців по відношенню до представників цих вразливих груп.

Претенденти на участь у тренінгу повинні самостійно ознайомитися з Законами України «Про національну поліцію», «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян» та бути готовими:

– відвідувати всі заняття протягом тренінгу;

– активно брати участь у виконанні практичних завдань;

– працювати в команді з іншими учасниками.

Звертаємо Вашу увагу на те, що важливою вимогою до учасників тренінгу є наявність в учасників інформації щодо конкретних випадків порушень прав вразливих груп населення з боку працівників правоохоронних органів. Крім того учасники тренінгу після отримання відповідних знань в подальшому мають бути вмотивовані на участь в проведенні громадських розслідувань конкретних та системних порушень прав вразливих груп населення (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку працівників правоохоронних органів у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчання, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда).

Після закінчення навчання учасники отримають сертифікат.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну форму за посиланням.

Кінцева дата реєстрації до участі у навчанні – 01 грудня 2015 р.

Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть.

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 2-х днів після кінцевої дати реєстрації.

Навчання проходитиме за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження»

За додатковою інформацією звертайтесь:

Сергій Перникоза, програмний менеджер Асоціації УМДПЛ

 +38(050)739-11-67

s.pernykoza@gmail.com

Поділитися

Інші новини