Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Конкурс на заміщення вакантних посад регіональних координаторів Уповноваженого

Конкурс_УЕ (1)

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад регіональних координаторів взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Луганській, Донецькій, Черкаській, Хмельницькій, Закарпатській областях.

Головною метою діяльності регіональних координаторів є розширення потенціалу Секретаріату Уповноваженого задля покращення реалізації прав людини на регіональному рівні, зокрема, забезпечення доступності особистих прийомів громадян у віддалених від м. Києва адміністративно-територіальних одиницях.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в електронній формі до конкурсної комісії такі документи: резюме; мотиваційний лист; дві рекомендації від правозахисних організацій; довідку про відсутність (наявність) судимості. Можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, інші рекомендації, наукові публікації тощо). Документи надсилаються на електронну адресу:coordinator@ombudsman.gov.ua до 16 червня 2019 року включно.

Зазначимо, що регіональні координатори взаємодії з громадськістю провадять діяльність за такими напрямами: 1) збір та аналіз інформації про факти порушень прав людини у відповідних регіонах; 2) взаємодія та співпраця із центральним представництвом Омбудсмана, проведення регулярних зустрічей на базі Секретаріату та на регіональному рівні; 3) прийом та консультування громадян; 4) просвітницька та інформаційна робота з підвищення рівня обізнаності населення та представників влади в галузі прав людини; 5) участь в моніторингових візитах до місць несвободи; 6) налагодження співпраці з представниками інших ОГС та участь у різноманітних заходах (круглих столах, семінарах, конференціях тощо).

До проходження конкурсу запрошуються кандидати, які відповідають таким критеріям: досвід роботи у правозахисній сфері та/або наявна юридична освіта; знання Конституції України та Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»; комунікабельність; сумлінність. Вітається досвід участі у моніторингових візитах у межах реалізації національного превентивного механізму, у моніторингових кампаніях Асоціації УМДПЛ або кампаніях інших правозахисних організацій та ініціатив.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які: визнані в установленому порядку недієздатними; мають не зняту або не погашену судимість за вчинення умисного злочину або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Конкурс проводиться в 2 етапи: прийом та розгляд документів та співбесіда. Про результати І етапу конкурсу кандидатів буде повідомлено протягом 7 днів з дня завершення прийому документів. Конкурс проводиться відповідно до Положення «Про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад регіональних координаторів взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини».

Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини на регіональному рівні через розширення мережі регіональних координаторів взаємодії з громадськістю», який здійснюється за підтримки проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

За додатковою інформацією просять звертатися за тел.: +38-096-625-93-79 до Дениса Олеговича.

Поділитися

Інші новини