Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Конкурс творчих робіт «МІЛІЦІЯ ПІД КОНТРОЛЕМ»

Ф-50

Третій рік поспіль Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) проводить конкурс творчих робіт «Міліція під контролем». Конкурс буде проводитись з 6 червня до 1 листопада 2013 року за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета конкурсу – привернути увагу до проблеми дотримання прав людини правоохоронцями, а також показати самим правоохоронцям, які саме недоліки у їх роботі хвилюють суспільство і спонукати до покращення ситуації.

 

Які роботи приймаються до розгляду?

До розгляду прийматимуться:

– фотографії

– аматорські відео роботи

– публіцистичні матеріали на тему дотримання прав людини працівниками міліції.

 

Хто буде оцінювати роботи і як визначать переможця?

На відміну від минулих конкурсів, коли роботи оцінювало за закритими дверима журі, цього року роботи оцінюватимуть користувачі соціальних мереж.

Всі роботи будуть виставлені на сторінці Асоціації в соціальній мережі Facebook та поширюватись по іншим соціальним мережам із можливістю оцінити їх.

Переможці в кожній номінації будуть оцінюватись по кількості вподобань (лайків) за весь час проведення конкурсу. А вже серед робіт, які набрали найбільше вподобань користувачів, журі обиратиме переможців.

 

Як надіслати роботу і які умови її публікації?

1. Всі роботи виконуються у вільному стилі

2. Кількість робіт, надісланих одним учасником необмежена

3. Роботи мають бути надіслані на електрону скриньку Асоціації: umdpl.association@gmail.com

4. Після опублікування роботи учасник конкурсу отримує підтвердження і посилання на свою роботу (Фотографії та Відео – на сторінці FB (оцінюється за кількістю вподобань допису), Публікаціїоцінюються членами журі).

5. Публіцистичні матеріали мають мати обсяг до 5 аркушів (орієнтовно – 2000 слів).

6. В листі учасник обов’язково має зазначити назву творчої роботи, своє ім’я та прізвище, поштову і/або електронну адресу і контактний телефон.

 

Переможці отримають цінні подарунки. Також конкурсанти, роботи яких будуть високо оцінені, матимуть змогу отримати запрошення на тренінги з прав людини або інші спеціальні відзнаки журі.

 

Надіслані на конкурс роботи не повертаються. Асоціація залишає за собою право в подальшому використовувати їх в своїй роботі.

За результатами конкурсу також буде видано каталог, який надішлють усім авторам, чиї роботи увійдуть до нього.

 

Просимо усіх, хто отримав інформацію про конкурс, поширити її серед тих, кому вона може бути цікава!

Роботи вже можна побачити на сторінці Асоціації: фотографії і відеоролики.

Поділитися

Інші новини