Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Майстер-клас «Навіщо старшокласникам знати, як з поліцією розмовляти?» на EdCamp Ukraine 2017 (Харків)

У рамках програми «Просвітництво» Асоціації УМДПЛ на експертній панелі Національної (не)конференції EdCamp Ukraine 2017 у Харкові Юрій Чумак, член правління Асоціації УМДПЛ, проведе майстер-клас «Навіщо старшокласникам знати, як з поліцією розмовляти?». 

Коли? Субота, 29 квітня 2017 року, 15:00-16:00

Де?  м. Харків, вул. Тобольська, 46 (Культурний центр «Бейт Дан»)

Формат: Майстер-клас.

Національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine – незабутній захід з обміну досвідом для відповідального вчительства, яке прагне кращої якості знань для наших дітей.

Безымянный

«Якщо батьки та вчителі бачать у старшокласниках/-цях ще дітей, то для Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення підлітки вже можуть бути «суб’єктами вчинення правопорушення». Висновок? До спілкування з правоохоронцями треба бути підготовленим ще до зустрічі з ними. Педагоги, отримавши інформацію про мультфільми Асоціації УМДПЛ «Ти і поліція» та практичного порадника «Підлітку про поліцію», зможуть використовувати їх для правової освіти нового покоління», – розповів про практичну користь від свого майстер-класу для вчителів тренер-правозахисник Юрій Чумак.

Довідково

Юрій Чумак (м. Чугуїв, Харківська область) – член правління Асоціації УМДПЛ. За фахом – учитель історії. Має близько 10 років педагогічного стажу. Після школи працював в органах місцевого самоврядування, був редактором муніципальної газети. З 2005 року – у громадському секторі: правозахисник, журналіст, тренер у сфері прав людини.

Поділитися

Інші новини