Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Прес-конференція «Як працює поліція Одеси: перші результати громадської перевірки» (Одеса)

У середу, 19 квітня 2017 року, з 11.00 до 11.40, у прес-центрі «Odessit.ua» (м. Одеса, вул. Пушкінська, 32) одеські активісти оголосять перші результати моніторингової кампанії «Поліція під контролем». Громадські монітори перевірили роботу всіх відділів поліції міста Одеси та надали місцевому керівництву рекомендації на основі отриманих фактів.

Під час прес-конференції буде представлено конкретні приклади того, як працює одеська поліція.

Учасники заходу:

  • Ігор Кравець, координатор моніторингової кампанії «Поліція під контролем» в Одеській області ГО «Чорноморська правозахисна група»;
  • Євген Литвинюк, громадський монітор;
  • Олена Єрмоліна, громадський монітор;
  • Михайло Олексієнко, громадський монітор.

«Моніторингова кампанія дозволяє визначити системні проблеми в роботі поліції Одеси, а також гарні та негативні сторони роботи кожної установи. 3 березня 2017 року ми розпочали перевірку всіх 9 відділів та відділень поліції міста, а також Управління патрульної поліції м. Одеси. За результатами моніторингових візитів ми надали керівництву поліції звіти з рекомендаціями для покращення роботи. Вже сьогодні маємо перші відповіді та суттєві зміни в роботі поліції, які ми встигли побачити», – зазначив Ігор Кравець, керівник громадської організації «Чорноморська правозахисна група» та координатор моніторингової кампанії «Поліція під контролем» Асоціації УМДПЛ в Одеській області.

Моніторингова кампанія «Поліція під контролем» в Одесі здійснюється громадською організацією «Чорноморська правозахисна група» спільно з Асоціацією УМДПЛ. Факти, виявлені під час перевірки роботи поліції, монітори фіксували у розроблених Асоціацією УМДПЛ анкетах, а також за допомогою відео, фото.

Акредитація ЗМІ та додаткова інформація: Валерія Омельченко, vlv.omelchenko@gmail.com або 099 429 16 67.

Подія у Facebook

Довідково

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) — неурядова правозахисна організація, що з 2010 року здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів.

Моніторингова кампанія «Поліція під контролем» передбачає проведення системного моніторингу роботи поліції, розвиток всеукраїнської мережі моніторів, впровадження у систему МВС та Національної поліції результатів моніторингів з метою запровадити нові стандарти дотримання прав людини при взаємодії з правоохоронними органами, а також підвищити рівень громадського контролю за діяльністю поліції.

Поділитися

Інші новини