Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Проведення тендеру на послуги мультиплікатора/-ки

Асоціація УМДПЛ оголошує тендер на закупівлю послуг мультиплікатора/-ки в рамках створення 2-х мультиплікаційних роликів в серії «Ти і поліція» про проблеми булінгу в школі на прикладі ромських дітей (з метою протидії дискримінації) та про історію активізму (з метою підвищення зацікавленості в активізмі серед школярів).

Термін надання послуг: 3 місяці (з 01.06 по 30.08.2021)

Перелік завдань: створення персонажів мультфільмів, виконання ескізів основних сцен, опрацюванні міміки і жестикуляції героїв, пошук цікавих прийомів, які дозволяють виділити мультфільми з маси інших. Робота над розкадровуванням і забарвленням майбутніх мультиплікаційних роликів.

Тендер проводиться в рамках виконання Проєкту: «Посилення захисту прав людини через діджитал інструменти» (в подальшому Проєкт) за результатами конкурсу грантів «Загальна підтримка», що виконується відповідно до грантової угоди  No ENI/2020/416-318 між Європейською Комісією (що представляє Європейський Союз) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» у рамках виконання проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні» (EU4Civil Society Sustainability in Ukraine) в межах програми Європейського Союзу «Стратегічні партнерства для розвитку організацій громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства» (рамкова угода про партнерство No NEAR/EuropeAid/164964/DH/FPA/Multi/Lot2/5між Європейською Комісією та ІСАР Єднання),

Гранична ціна, за яку буде проведена закупівля не може перевищувати 90 000 грн.

Строки проведення тендеру: з 19 квітня по 7 травня 2021 року.

Умови здійснення оплати: 100% післяплата.

Вартість Послуг розраховується за фактичним обсягом наданих Послуг, згідно з Актами приймання-передачі наданих послуг. Замовник сплачує Виконавцю вартість Послуг на підставі підписаного Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 10 (десяти) банківських днів після підписання уповноваженими представниками сторін Акту приймання-передачі наданих послуг

Кваліфікаційні вимоги: Досвід роботи мультиплікатором/-кою;

Перелік документів, які необхідно подати:

Резюме із зазначенням: 1) досвіду роботи 2) контакти осіб/організацій, які можуть вас рекомендувати;

Лист у довільній формі з обгрунтованням цінової пропозиції у гривнях та зазначенням термінів виконання проекту.

Портфоліо.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу umdpl.association@gmail.com з темою  листа «Тендер на послуги мультиплікатора/-ки».

Термін подання документів:  до 23.59, 7 травня 2021 року.

Критерії оцінки:

Розробник додатку відбирається рішенням комісії із визначення переможця організації. Відбір здійснюється на підставі загальної оцінки. Оцінка формується з критеріїв: цінова пропозиція (максимум 5 балів), оцінка портфоліо (максимум 7 балів), терміни виконання роботи (максимум 5 балів).

Питання для отримання консультацій можна спрямовувати за адресою: umdpl.association@gmail.com

Поділитися

Інші новини