Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Серія тренінгів «Громадський моніторинг правоохоронних органів: оцінюємо відкритість» для активістів з усієї України

Асоціація УМДПЛ запрошує активних та свідомих громадян з усіх областей України взяти участь у дводенному тренінгу «Громадський моніторинг правоохоронних органів: оцінюємо відкритість». Тренінги проводитимуться у чотирьох містах: Львів (12-13 травня), Харків (19-20 травня), Одеса (26-27 травня) та Київ (2-3 червня). Кінцевий термін подання заявок – 28 квітня 2017 року, 18:00.

Навчальні заходи відбудуться у рамках проекту «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції» Асоціації УМДПЛ з метою актуалізації питання громадського контролю за дотриманням прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Картинка_анонс_2

Під час тренінгу Ви вивчите законодавчу базу у сфері доступу до публічної інформації, освоїте усі доступні інструменти моніторингу та адвокації, зокрема, методологію, схвалену Омбудсманом як основний інструмент проведення досліджень у сфері.

Навчальна програма тренінгів влючатиме такі питання:

  • Право на доступ до публічної інформації: законодавство та практичні аспекти. Запит як інструмент;
  • Поняття та сутність громадського контролю;
  • Методологія оцінки рівня відкритості суб’єктів владних повноважень;
  • Моніторинг правоохоронних органів: практичні аспекти;
  • Основи інформаційної та адвокаційної роботи: як зробити так, щоб тебе почули.

Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам тренінгу буде забезпечено проживання, харчування, навчальні матеріали та відшкодування транспортних витрат.

Для подання заявки на участь необхідно заповнити онлайн-анкету.

Кінцевий термін подання заявок – 28 квітня 2017 року, 18:00.

Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Про результати відбору апліканти будуть повідомлені до 3 травня 2017 року включно.

Контактна особа: Іван Юрчик, керівник проекту «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції в рамках Омбудсмен+» –  ivanyurchyk.umdpl@gmail.com

Тренінги здійснюються Асоціацією УМДПЛ в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Поділитися

Інші новини