Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Вакансія правового експерта проекту ПРООН

Final Exam Schedule

Асоціація УМДПЛ в рамках проекту «Реалізація моделі «Омбудсман +» на регіональному рівні», який здійснюється за підтримки програми «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, оголошує конкурс на послуги правового експерта проекту.

Обсяг послуг/робіт. Підготовка та узагальнення правових матеріалів для наповнення розділів е-порадника «Розуміємо кримінальний процес» та його мобільної версії.

Термін надання послуг/виконання робіт: липень-грудень 2019 року

Умови здійснення оплати. Оплата послуг здійснюється щомісячно після їх надання та підписання договору та акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках цього конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок.

Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників: Підтверджуюча документація:
Вища юридична освіта Скан-копія підтверджуючих документів про освіту
Досвід аналітичної та експертної роботи в сфері права Перелік аналітичних матеріалів, статей, книг тощо

Перелік документів, які необхідно подати:

  • резюме або лист у довільній формі з описом досвіду роботи, який релевантний для цієї позиції;

  • очікувана місячна сума грошової винагороди;

  • контактний номер телефону чи електронну пошту особи, яка може вас рекомендувати.

Всі документи подаються в електронному вигляді на адресу umdpl.association@gmail.com з поміткою в темі листа «Вакансія правового експерта».

Термін подання документів: до 17-00 «30» червня 2019 р. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Критерії оцінки. Правовий експерт проекту буде обраний рішенням тендерної комісії Асоціації УМДПЛ. Відбір здійснюватиметься на підставі відповідності кваліфікаційним вимогам та загальної оцінки релевантного досвіду фахівця. Визначення переможця відбудеться до 05 липня 2019 року. Результати конкурсного відбору буде повідомлено електронною поштою всім учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень.

Умови розірвання договору про співпрацю. У випадку невідповідності обсягів зробленої роботи попереднім домовленостям, організація залишає за собою право відмовитися від співпраці з постачальником послуг та почати пошук нового правового експерта проекту. Повідомити про таке своє рішення організація має не менше ніж за 2 тижні до часу непродовження договору про співпрацю. Підставою для розірвання договору про співпрацю є невиконання домовленостей та об’ємів роботи в рамках проекту «Реалізація моделі «Омбудсман +» на регіональному рівні».

Поділитися

Інші новини