Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Як перестати боятися поліцію: книга з порадами для дорослих та дітей у рамках «Docudays UA»

Завтра, 30 березня, з 14:00 до 17:00, на третьому поверсі «Будинку кіно» (Київ, вул. Саксаганського, 6), на «Живій бібліотеці» цьогорічного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA Сергій Перникоза, координатор Моніторингової кампанії «Поліція під контролем» особисто поспілкується з кожним, хто хоче дізнатися про основи спілкування з поліцією.

«Якщо у звичайній бібліотеці обирають і читають книжки на цікаву тему, в нашій «Живій бібліотеці» можна обрати людину-«книгу» з цікавим життєвим досвідом і поставити їй різноманітні запитання», – зазначають організатори на сайті «Docudays UA».

16473855_1218237504929213_5489101543232418_n

Сергій Перникоза – книга, що розповість про досвід спілкування з колишньою міліцією та поліцією,  а також історію подолання страху відстоювати свої права.

Приходьте дізнатися про основи спілкування з поліцією у четвер 30 березня, з 14:00 до 17:00 за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 6 (третій поверх «Будинку кіно»).

Найбільш сміливим «читачам» Сергій розповість, як, створюючи відеодокази, можна долучитися до здійснення громадського контролю за дотриманням прав людини у діяльності поліції.

У разі виникнення запитань звертайтесь за посиланням: https://www.facebook.com/valeriia.omelchenko Контактна особа: Валерія Омельченко, PR-менеджер Асоціації УМДПЛ.

Довідково

«Жива бібліотека» – проект, що зачіпає серце та розум та змінює світосприйняття. Участь у «Живій бібліотеці» абсолютно безкоштовна, однак «читачі» повинні дотримуватися певних правил: за раз можна спілкуватися лише з однією «книжкою», найкраще – з тією, яка найменше подобається. Повернути її назад у бібліотеку потрібно в такому ж фізичному та психічному стані. У «Живій бібліотеці» не буває безглуздих, незручних або гострих питань; так само немає місця для образ – словесних чи фізичних.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/627870697422400/

Поділитися

Інші новини