Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Як підлітки користуються правом на мирні зібрання: пошук історій для зйомок соціального ролика

Підлітки, які сформували власну позицію щодо певної соціальної проблеми, готові відстоювати її не лише у колі друзів. Діти віком 14-17 років – невід’ємна частина мирних зібрань в Україні. Проте їхня участь часто проходить повз увагу дорослих. Real Stories Production запрошує розповісти вас та ваших дітей про значення мирних зібрань у вашому житті.

коти на мирному зібранні

Зображення з 6 серії анімаційного фільму «Ти і поліція»

Відзнятий матеріал стане основою для соціального ролика, присвяченого проблемі участі дітей у мирних зібраннях, їх безпеці та свободі вираження поглядів.

Дорослі часто не усвідомлюють, наскільки важливо надати підліткам можливість висловити свою думку. Мета відеороликапосприяти усвідомленню дорослими, що діти мають право на мирні зібрання. Замість обмеження їхніх дій, варто просто пояснити їм правила безпечної поведінки.

Ми шукаємо вашу історію, якщо ви :

  • підліток віком 14-17 років;
  • маєте активну громадянську позицію;
  • хочете розповісти нам свою історію про значення мирних зібрань у вашому житті.

Щоб домовитися про зустріч, звертайтеся за номером +38(099) 429-16-67 або на vlv.omelchenko@gmail.com. Контактна особа: Валерія Омельченко, PR-менеджер Асоціації УМДПЛ.

Про місце проведення зйомок буде повідомлено відібраних учасників. Спільно з друзями покажіть всім світ активних та свідомих підлітків.

Довідково

Real Stories Production – студія, що спеціалізується на створенні документальних та анімаційних фільмів, а також організації культурних подій на правозахисну тематику. Наша мета — мовою мистецтва винести на широке обговорення болючі соціальні питання, які лишаються поза увагою суспільства.

Поділитися

Інші новини