Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Запрошення на “Білий танець”

7 липня о 16:00 у #MediaHub (Київ, вул. Суворова, 4/6) відбудеться презентація документальної стрічки «Білий танець», присвяченої долям та проблемам працівниць комерційного сексу.

За неофіційними даними лише в Києві працює близько 30 тисяч працівниць комерційного сексу. Часто жінки потрапляють у секс-індустрію не з власної волі. Але й ті з них, котрі добровільно зробили такий вибір, зазнають регулярних принижень. Фільм висвітлює секс-роботу, як явище із широкою гамою супутньої проблематики. Реальні героїні, відверті історії, непрості долі…

Після перегляду стрічки відбудеться обговорення. Крім реальних історій від перших осіб, будуть дискутуватися проблеми, з якими героїні стикаються на своєму шляху: ставлення суспільства до їхньої професії, тавро, нав’язане широким загалом, а також складні взаємовідносини із представниками правоохоронних органів. Часто поліцейські перетворюють секс-працівниць у свій тіньовий бізнес, виступають у ролі сутенерів та застосовують фізичне насильство і приниження.

Режисер фільму — Ксенія Кравцова.

У обговоренні братимуть участь:

  • героїні фільму;
  • Наталія Ісаєва, керівник ВБО «Легалайф-Україна»;
  • Вадим Пивоваров, виконавчий директор Асоціації УМДПЛ;
  • Ксенія Кравцова, режисер стрічки, керівник Real Stories Production;
  • Євген Крапивін, Експертна група «Поліція під контролем».

Модератор – Тетяна Гончарук, Асоціація УМДПЛ.

Для участі у заході НЕОБХІДНА попередня реєстрація. Для цього надішліть лист на адресу tetigoncharuk@gmail.com. Кількість місць обмежена.

Фільм «Білий танець» виготовлено студією Real Stories Production
за підтримки Асоціації УМДПЛ.
Окрема подяка за співпрацю – ВБО «Легалайф».

Контактна особа:
Тетяна Гончарук
tetigoncharuk@gmail.com

Поділитися

Інші новини