Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Навчальні заходи

Майстер-клас «Правила спілкування з поліцією»

Майстер-клас має на меті навчити базовим правилам спілкування із поліцією в різних ситуаціях та розрахований на широку аудиторію. Під час майстер-класу учасники матимуть змогу отримати знання про базові законодавчі норми, що регулюють діяльність поліції або поглибити ті знання, які вже мають. Також учасники отримають практичні поради щодо стратегій поведінки в різних ситуаціях за участю правоохоронців. Майстер-клас завершується ознайомчим моніторинговим візитом до найближчого відділення поліції.
Час проведення: 1,5-2 години
Максимальна кількість учасників: до 40 осіб

Одноденний тренінг з громадського моніторингу «Поліція під контролем»

Одноденний тренінг розрахований на будь-яку людину зацікавлену у моніторингу якості роботи поліції та її відповідності законодавству. Після проходження тренінгу людина отримає базові знання щодо тих функцій поліції, які стосуються забезпечення громадського порядку, принципи її діяльності, законодавчого регулювання тощо.
Під час тренінгу особлива увага присвячена тому, як працює поліція та якими нормами законів та відомчих наказів вона керується у своїй діяльності. Обговорюються різні неформальні практики роботи поліції, що містять в собі потенційний ризик порушень прав людини. Окремо мова йде про структуру та принципи діяльності моніторингової кампанії, а також учасники беруть участь у моніторингу в одному із місцевих відділів поліції.
Час проведення: 8-9,5 годин
Максимальна кількість учасників: до 20 осіб

Базовий тренінг з громадського моніторингу «Поліція під контролем»

Метою базового тренінгу є поглиблення теоретичних та практичних навичок учасників, які в подальшому використовуються з метою моніторингу якості діяльності поліції. Тренінг розрахований на учасників, котрі мають базовий рівень знань з прав людини або були учасниками майстер-класу, одноденного тренінгу тощо, які проводила Асоціація УМДПЛ.
Учасники мають змогу більше дізнатися про нормативно-правову базу, якою керується поліція у своїй діяльності, неформальні практики роботи правоохоронних органів, що призводять до порушення прав людини, а також структуру та принципи моніторингових кампаній.
Час проведення: 3 дні
Максимальна кількість учасників: до 20 осіб