Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Притягнення до адміністративної відповідальності поліцією: практичний порадник

Знімок екрана 2016-10-06 о 20.33.08Притягнення до адміністративної відповідальності поліцією: практичний порадник / Крапивін Є.О. –  видання 2-е, виравлене і доповнене – К. : Асоціація УМДПЛ, 2016 р. – 92 с.

ЗАВАНТАЖИТИ

Автор Євген Крапивін
Літературний редактор Тетяна Гончарук
Дизайн, верстка Іван Юрчик
Художник Тарас Сайюк

Четвертий практичний порадник серії «Ти і поліція» присвячений інстуту притягнення до адміністративної відповідальності в частині діяльності поліції.
В пораднику детально розглядаються основні етапи притягнення до відповідальності: складення протоколу про адміністративне правопорушення, затримання за вчинення адміністративного правопорушення та складення протоколу про це, здійснення особистого огляду та огляду речей особи, а також винесення постанови по/у справі про адміністративне правопорушення, якою накладається адміністративне стягнення (покарання), оскарження такої постанови, виконання постанови (сплата штрафу).
Також розглянуті особливості, пов’язані з відповідальністю неповнолітніх та з адміністративними правопорушеннями у сфері безпеки дорожнього руху – випадків притягнення водіїв до адміністративної відповідальності, зокрема й в автоматичному режимі (новий інститут автофіксації).
Практичний порадник орієнтований на широкий загал – всіх тих, хто хоче захистись від свавілля поліції та вирішувати питання правовим шляхом.

Також доступна для завантаження одноіменна інфографіка.

Поділитися

Інші новини