Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Порушення прав громадян співробітниками органів правопорядку при забезпеченні дотримання правил карантину в Україні звіт за результатами моніторингу

Знімок екрана о 08.56.02Загальна редакція:
Вадим Пивоваров, Володимир Батчаєв

Автори звіту:
Володимир Батчаєв, Ганна Рожкова, Сергій Перникоза

За допомогу в підготовці цього звіту ми щиро вдячні: волонтерам та волонтеркам групи громадського спостереження «ОЗОН» Роксолані Свинчук, Анна Бідненко, Юлії Ткачик, Катерині Нипорці, Лісі Мей, Анастасії Нагірняк, Семену Кіпні-су, Наталії Дерев’янко, Маргариті Ільїновій, Дзвениславі Щербі, Міжнародному благодійному фонду «Галицька громада», Громадській організації «Правозахисна Ініціатива»
та персонально: Ігорю Бачинському, Єременко Юлії, Аллі Ле-песі, Ірині Ломковій, Юрію Чумаку, Володимиру Шевченко, Ірині Шевченко.

Оформлення та верстка: Ольга та Степан Золотарі

Порушення прав громадян співробітниками органів правопорядку при забезпеченні дотримання правил карантину в Україні: звіт за результатами моніторингу / За заг. ред. в. Пивоварова, В. Батчаєва. — Київ: Асоціація УМДПЛ, 2020. — 80 с.

Цей звіт опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.

Звіт Порушення прав громадян співробітниками органів правопорядку

Поділитися

Інші новини