Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Захист персональних даних в органах місцевого самоврядування: стандарти і кроки впровадження

roadmap_titleКоманда юристів — Уляна Шадська, Тетяна Олексіюк і Володимир Батчаєв, розробила методичний матеріал у форматі своєрідної «дорожньої карти» необхідних кроків для організації та забезпечення захисту персональних даних. Це видання не обтяжене складними термінами та призначене насамперед для практиків, які опікуються питаннями захисту інформації під час своєї повсякденної діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Цей матеріал — своєрідний путівник для органів місцевого самоврядування, розроблений для того, щоб допомогти організувати роботу у сфері захисту персональних даних відповідно до вимог законодавства.

Зміст цього документа можна використовувати для проведення навчальних та інших просвітницьких заходів.

Ознайомитися із посібником можна за посиланням (формат .pdf): ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ стандарти і кроки впровадження

Посібник підготовлено за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи “Людяність і взаємодопомога”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжна- родного фонду “Відродження” та Європейського Союзу”.

Поділитися

Інші новини