Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Продовжено строк подачі заявок. Асоціація УМДПЛ (реалізує активності під брендом FREERIGHTS) запрошує компанії та підприємців взяти участь у тендері для відбору партнерських організацій з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій, тощо) в 2024 році

Організація заходу передбачає оренду приміщення та обладнання, забезпечення харчування, проживання, компенсацію транспортних витрат (за необхідності), тощо для проведення заходів.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Можливість сплати без ПДВ (за необхідності).
  • Можливість часткової попередньої оплати.
  • Наявність партнерських відносин з низкою конференц-холів та/або готелів є перевагою.
  • Можливість забезпечення додаткових послуг (логістика, фото- та відеозйомка, виготовлення банерів, табличок, інформаційних матеріалів та ін.) – є перевагою.

Для участі у тендері зацікавлені компанії/підприємці мають надати наступну інформацію:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо компанії/підприємця:
  2. Реєстраційні документи компанії/підприємця

Документи просимо направляти за електронною адресою: umdpl.association@gmail.com  Тема листа – «Організація заходів» та назва компанії/підприємця, що подає заявку.

Термін подання пропозицій до 18.02.2024 р. до 23.59 за київським часом. Заявки, подані після завершення терміну, не передаються до розгляду тендерному комітету. Рішення тендерного комітету Асоціації УМДПЛ буде прийнято 19.02.2024 р. Про прийняте рішення будуть повідомлені до 22.02.2024р. усі компанії, що своєчасно надіслали свої пропозиції на зазначений контактний емейл. 

Поділитися

Інші новини