Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

УВАГА ! Оголошено конкурс на участь у тренінгу (м.Львів) з громадського контролю за діяльністю міліції

                     КОНКУРС на участь у тренінгу з громадського моніторингу діяльності міліції
                                                            (третій тренінг, Львів)

    Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) продовжує другу серію навчань громадському моніторингу міліції. Тренінги пройдуть за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (США) та в співпраці з Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини».

         Тренінг відбудеться 11-13 травня 2012 року у Львові. До участі у ньому запрошуються активісти недержавних організацій, працівники засобів масової інформації, які мають мотивацію активно діяти в сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені в співпраці з правозахисними організаціями щодо громадського контролю діяльності правоохоронних органів з Львівської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей.

       Учасники тренінгів отримають:
• базові знання щодо моніторингу прав людини як одного з ефективних методів громадського контролю дотримання прав людини;
• вміння та навички виявлення порушень прав людини з боку працівників органів внутрішніх справ за допомогою спеціально розроблених алгоритмів громадського моніторингу;
• загальну інформацію про механізми захисту прав людини.

       Претенденти на участь у тренінгах повинні бути готові:
• відвідувати всі заняття протягом 3-денного тренінгу;
• активно брати участь у виконанні практичних завдань;
• працювати в команді з іншими учасниками тренінгу.
• взяти участь у загальноукраїнській кампанії з моніторингу діяльності ОВС, яка проходитиме в кілька етапів протягом 2012 року.

       Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу, витрати на проїзд до місця проведення тренінгу й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда). Після закінченню тренінгу учасники отримують сертифікат.

     Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну форму за адресою: http://edu.helsinki.org.ua/zajavka Зверніть увагу – щоб отримати доступ до анкети, необхідно зареєструватись на сайті!
 

     Кінцева дата реєстрації до участі у тренінгу – 27 квітня 2012 р.
    Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть.

      Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.
     Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом трьох днів після кінцевої дати отримання конкурсних документів.

      За додатковою інформацією звертайтесь:
     Марина Цапок, програмний асистент Асоціації УМДПЛ
     +38 (097) 96 173 46
      marishka.ts@gmail.com

 

Поділитися

Інші новини