Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

У Луганському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка запрацював "Правовий клуб"

      Історичний факультет Луганського національного університету завжди славився своїми традиціями: свята, обряди посвячення, традиційні археологічні експедиції і звичайно ж готовність допомогти товаришеві, все це з року в рік, з покоління в покоління передається на нашому факультеті. Нарешті Істфак вирішив відродити ще одну чудову традицію факультету – «Правовий клуб». Ідею активно підтримали викладачі кафедри «Політології та правознавства», зокрема Архипов Валерій Іванович і Бадер Антон Васильович. Зараз проект відродження «клубу» знаходитися ще в розробці. Є що допрацювати, змінити, адаптувати під сьогоднішніх студентів. І ситуація, яка склалася в правовій сфері, як в Україні, так і в інших державах змінюється майже щодня.

     Та робота йде, і 19.10.11 відбулися ознайомчі збори. На які було запрошено актив історичного факультету. Саме на зборах і була офіційно оголошена ідея відродження «Правового клубу». Головна мета клубу, не перетворити його на «добровільно-примусові» збори, а створити місце, куди студенти приходитимуть натхнені і зацікавлені розробкою та обговоренням їх проблем у сфері права. Керівництво клубу планує взяти на себе Бадер А.В., він у своєму виступі на зборах активно відстоював позицію зацікавленості викладачів кафедри в дискусійній, живій роботі зі студентами, дізнатися свіжий погляд студентів на давно існуючі проблеми права і дізнатися, що зараз цікавить молодь. І, звичайно ж, учасники клубу зможуть дізнатися об’єктивну думку педагогів.

    Право, це саме та сфера освіти, яка насправді може, ні, навіть обов’язково стане в нагоді в житті будь-якої людині, не залежно від рівня її законослухняності.

     Відкрив збори доцент кафедри «Політології та правознавства», член Асоціації українських моніторів дотримання прав людини Архипов В.І. Він провів консультацію з питання: «Спілкування з міліцією: як не стати жертвою». Кожен з нас хоч раз у житті стикався з цим, і не завжди ми знали, на що маємо право, і на що має право міліціонер, дуже корисно було дізнатися про тонкощі, які можуть надалі врятувати нас з незручної ситуації пов’язаної з міліцією. Всі з глибоким інтересом слухали Валерія Івановича і не поспішали його відпускати, адже таких, на перший погляд дрібних «правових неприємностей» в нашому житті достатньо.

     Зараз доля клубу знаходитися в руках студентів факультету, саме їм вирішувати чи має право на існування такого роду організація, все залежить від зацікавленості учнів. Викладачі повною мірою проявили своє бажання працювати, тепер – справа за студентами.

      Шановні студенти, згадаємо латинську мудрість: хто ознайомлений, той озброєний! Цей вислів дуже яскраво підкреслює необхідність існування «Правового клубу».

Поділитися

Інші новини

Продовжено строк подачі заявок. Асоціація УМДПЛ (реалізує активності під брендом FREERIGHTS) запрошує компанії та підприємців взяти участь у тендері для відбору партнерських організацій з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій, тощо) в 2024 році

02.02 15:53