Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

На Херсонщині відбувся інформаційно-просвітницький захід на тему захисту персональних даних

photo_5384315339392802327_y28 травня 2024 року представниця Правозахисної асоціації FREERIGHTS Оксана Тропіна провела інформаційно-просвітницький захід на тему “Захисту персональних даних під час війни” для надавачів соціальних та освітніх послуг, представників органів місцевого самоврядування та працівників пробації Нововоронцовської громади Бериславського району Херсонської області. Усього на заході були присутні 20 осіб.

Під час зустрічі говорили про загальні положення щодо захисту персональних даних та порядок здійснення парламентського контролю за додержанням інформаційних прав інституцією Уповноваженого ВРУ з прав людини. Також розглянули питання для аналізу діяльності організації у сфері обробки персональних даних.

Оксана Тропіна презентувала присутнім результати дослідження «Захист персональних даних під час війни», в якому розкриті технології для збору інформації про населення, інфраструктуру, зокрема з використанням системи штучного інтелекту та іншими способами. Під час роботи були приведені аргументи щодо захисту особистих даних. Це важливо не тільки для забезпечення фінансових активів, а ще й життя та здоров’я людини. Було наведено приклади, коли порушення приватності людини призвело до наслідків для її життя та здоров’я.

photo_5384315339392802326_y

Присутнім наданий алгоритм «дорожня карта для організації захисту персональних даних» та корисні посилання з даної тематики, з якими можна ознайомитися за посиланням : https://umdpl.info/library/

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоровʼя та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.Поділитися

Інші новини