Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Освітній захід на тему захисту персональних даних для працівників поліції Черкащини

7 травня 2024 року працівники поліції  ГУНП у Черкаській області відвідали освітній захід «Захист персональних даних під час війни», який провела представниця Правозахисної асоціації FREERIGHTS Людмила Проценко.

Під час зустрічі учасники оглянули законодавство у сфері захисту персональних даних, а також дізналися про несанкціоновані витоки даних, що в умовах воєнного стану може становити загрозу для здоровʼя та життя людини.
441074186_7828416820555076_4383467410229326003_nНа прикладі дослідження FREERIGHTS “Захист персональних даних під час війни” Людмила Проценко донесла для 21 працівника поліції важливість правильної організації процесу захисту персональних даних, оскільки ця інформація є засобом для досягнення ворожих цілей, включаючи переслідування, стеження, введення в оману, поширення дезінформації тощо.

У дослідженні зібрано факти, коли українці стали жертвами злочинів через використання персональних даних, а також випадки, які прямо вказують на порушення законодавства в цій сфері. У ньому опрацьовано та узагальнено понад 200 матеріалів, отриманих з відритих джерел: офіційних повідомлень українських органів правопорядку, публікаціій в медіа, коментарів очевидців порушень і громадських активістів.

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоровʼя та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine. 

 Поділитися

Інші новини