Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Посадовці Садівської сільської ради на Сумщині відвідали просвітницький захід на тему захисту персональних даних

27 травня 2024 року представниця Правозахисної асоціації FREERIGHTS Марина Єжкун провела і​​нформаційно-просвітницький захід на тему: “Захист персональних даних під час війни” для посадових осіб Садівської сільської територіальної громади Сумської області.

IMG_5120
У ньому взяли участь 14 посадовців Садівської сільської ради, серед яких представники більшості відділів, управлінь та департаментів органу місцевого самоврядування.


Марина Єжкун презентувала результати дослідження FREERIGHTS “Захист персональних даних під час війни”, у якому зібрано факти, коли українці стали жертвами злочинів через використання персональних даних, а також випадки, які прямо вказують на порушення законодавства в цій сфері.

Присутні ознайомилися із основними організаційними заходами для забезпечення належної роботи у сфері захисту персональних даних, а також відповідальністю за порушення норм.
Крім того, учасники заходу отримали рекомендації щодо аналізу діяльності підрозділів Садівської сільської ради у сфері захисту персональних даних. Особливо ця інформація є важливою для державних службовців та посадовців органу місцевого самоврядування прикордонних громад Сумської області.

IMG_5119
Презентовані дослідження та рекомендації стали практичним кроком до поліпшення захисту даних на рівні місцевого самоврядування і підкреслили важливість цієї проблеми в сучасних умовах.

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоровʼя та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Поділитися

Інші новини