Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Посадовці ще однієї територіальної громади на Сумщині відвідали інформаційно-просвітницький захід на тему захисту персональних даних під час війни

28 травня 2024 року представниця Правозахисної асоціації FREERIGHTS Марина Єжкун провела і​​нформаційно-просвітницький захід на тему: “Захист персональних даних під час війни” для посадових осіб Нижньосироватської сільської територіальної громади Сумської області.

У ньому взяли участь 7 осіб, які у своїй роботі працюють із персональними даними.

IMG_5114
Під час війни ворог намагається здійснювати кібератаки на системи та бази даних, в тому числі прикордонних районів, для отримання розвідувальної інформації або завдання шкоди. Тож знання про можливі ризики та інформація про способи захисту персональних даних громадян стає важливою запорукою протистояння таким загрозам.

Марина Єжкун ознайомила присутніх із основними організаційними заходами для забезпечення належної роботи в сфері захисту персональних даних, розповіла про відповідальність за порушення норм, а також презентувала для співробітників органу місцевого самоврядування результати дослідження “Захист персональних даних під час війни”.
Це аналітичний звіт, у якому наведені історії про використання персональних даних ворогом у різних сферах, виявлені ризики та надані рекомендації  щодо можливого впливу на ситуації, які спровокували негативні наслідки. 

Також присутнім було надано рекомендацій щодо захисту персональних даних в організації, алгоритм «дорожня карта для організації захисту персональних даних».

IMG_5116 2
Представники органу місцевого самоврядування на практиці стикалися з проблемою захисту персональних даних, які оброблялися в Нижньосироватській сільській раді в умовах ворожого вторгнення та загрози окупації, тож захід викликав жаві обговорення та дискусії.

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоровʼя та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Поділитися

Інші новини