Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Працівники поліції Кіровоградщини відвідали захід на тему захисту персональних даних під час війни

24 травня 2024 року представник Правозахисної асоціації FREERIGHTS Віктор Жученя провів інформаційно-просвітницький захід на тему: «Захист персональних даних під час війни» для працівників поліції УПО ГУНП в Кіровоградській області.

Знімок екрана 2024-05-30 о 00.29.34

У ньому взяли участь 25 працівників поліції, які є відповідальними за збір та обробку персональних даних в структурних підрозділах Управління та/чи мають доступ до персональних даних.

Під час зустрічі Віктор Жученя розповідав про основні вимоги до захисту персональних даних, операції з персональними даними (обробка, транскордонна передача, видалення), про підстави для їхньої обробки, учасників процесу, управління персональними даними (аудит, цілі, документування процесів, розробка правил зберігання), а також про безпеку та внутрішній контроль.

Дизайн без назви-7
Також слухачам було презентовано дослідження FREERIGHT «Захист персональних даних під час війни», у якому наведено причини та наслідки несанкціонованого використання персональних даних, витоків даних, а також неправильної організації процесів роботи із персональними даними, що в умовах воєнного стану може становити загрозу для здоровʼя та життя людини. У дослідженні опрацьовано та узагальнено понад 200 матеріалів, отриманих з відритих джерел: офіційних повідомлень українських органів правопорядку, публікаціій в медіа, коментарів очевидців порушень і громадських активістів.

Під час обговорення учасникам заходу було представлено рекомендації, як можна посилити захист персональних даних, щоб не спровокувати негативні наслідки в майбутньому, а також надано корисні посилання з даної тематики.

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоровʼя та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Поділитися

Інші новини