Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

У Тернополі відбувся захід «Закон і право для всіх єдині»

12 грудня 2014 року у в читальному залі Тернопільської обласної наукової бібліотеки відбулася зустріч із регіональним координатором Уповноваженого ВР України з прав людини в області Володимиром Шевченком. Захід на тему «Закон і право для всіх єдині» приурочили до Всеукраїнського тижня права.

12_12_03_600_auto

Символічним на початку зустрічі був перегляд відео про права людини, після чого координатор Уповноваженого розповів про роботу Секретаріату в цілому та про активну роль у захисті прав людини працівниками Секретаріату під час подій на Майдані. Окремо зупинився на порушеннях прав людини зі сторони правоохоронних органів, презентував всім присутнім пам`ятки “Адвокат у кишені”, які під час подій на майдані розповсюджувалися членами Асоціації УМДПЛ серед учасників акцій протесту. 2014-12-12 15.10.54В.Шевченко розповів, як не стати жертвою неправомірних дій міліції, підкреслюючи свою розповідь реальними життєвими ситуаціями. Також окремо наголосив те, що саме за сприяння Асоціації УМДПЛ вже створено додаток “Порадник “Міліція під контролем” для мобільних телефонів, в якому зібрана вся інформація про те, як діяти під час зустрічі з правоохоронцями. Ця інформація викликала особливу увагу, і вже під час дискусії Володимир відповів на запитання присутніх. На завершення домовилися проводити такі зустрічі у бібліотеці частіше для студентів та молоді з просвітницькою метою та для того, щоб налагодити громадський контроль за правоохоронними органами.

Джерело: http://ombter.blogspot.com

Поділитися

Інші новини

Продовжено строк подачі заявок. Асоціація УМДПЛ (реалізує активності під брендом FREERIGHTS) запрошує компанії та підприємців взяти участь у тендері для відбору партнерських організацій з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій, тощо) в 2024 році

02.02 15:53