Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Учні юридичного ліцею прослухали лекцію правильної поведінки з міліцією

23 грудня 2014 року у Миколаївському юридичному ліцеї відбувся майстер-клас “Ти і міліція” для учнів навчального закладу. Його провів регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області Синьов Олександр Володимирович.

yur_lits_4

Під час зустрічі обговорювалися питання відносин з міліцією, а саме: яким чином слід спілкуватися з міліонером, які правові гарантії починають реалізовуватися, коли людина підпадає під вплив працівника міліції тощо. Окрім того, було розглянуто різноманітні життєві ситуації та визначалися оптимальні моделі поведінки у відносинах з міліцією.

Олександр Володимирович презентував присутнім  безкоштовний мобільний додаток “Міліція під контролем” , в якому зібрана інформація про те, як поводитись із правоохоронцями в різних життєвих ситуаціях. Також учням було надано інформацію про можливості звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

yur_lits_3

На завершення зустрічі регіональний координатор роздав усім присутнім інформаційні листівки “Адвокат у кишені” та інші брошури з правозахисною інформацією: “10 порад водієві” і “Розмовник для рівноправного діалогу з посадовцями Державної міграційної служби”.

Майстер-клас “Ти і міліція” проведено в рамках проекту Асоціації УМДПЛ «Посилення можливостей молоді захищатися від свавілля правоохоронних органів», що реалізується за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Поділитися

Інші новини