Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Відбувся вебінар для органів місцевого самоврядування з питань захисту персональних даних

ostat_FB_2911Донедавна люди не надто переймалися своєю приватністю, але воєнний час виявив слабкі місця і у ЗМІ почали з’являтися новини про “злив” персональних даних окупантам у багатьох містах України.

Для зменшення рівня порушень з боку органів місцевого самоврядування та підвищення рівня їхньої професійної компетентності, Асоціація УМДПЛ провела вебінар “Захист персональних даних: необхідні кроки для місцевої влади”, що відбувся 29 листопада на платформі ZOOM.

Слухачами стали 186 учасників із різних регіонів України, які працюють із персональними даними.

Вебінар провели експертки Уляна Шадська і Тетяна Олексіюк.

Плануємо і в подальшому взаємодіяти із представниками ОМС та допомагати експертними порадами, методичними матеріалами та консультаціями.

Проєкт «Розбудова мережі відповідальних осіб за захист персональних даних в органах місцевого самоврядування» реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Поділитися

Інші новини

Продовжено строк подачі заявок. Асоціація УМДПЛ (реалізує активності під брендом FREERIGHTS) запрошує компанії та підприємців взяти участь у тендері для відбору партнерських організацій з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій, тощо) в 2024 році

02.02 15:53