Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Захід на тему захисту персональних даних для посадовців, які формують та ведуть реєстр територіальної громади міста Кам’янське

21 травня 2024 року представниця Правозахисної асоціації FREERIGHTS Оксана Крупій провела інформаційно-просвітницький захід на тему: «Захист персональних даних під час війни» для посадових осіб органів місцевого самоврядування Кам’янської міської ради, які працюють в відділі формування та ведення реєстру територіальної громади міста.

photo_2024-05-21_14-54-07
В заході взяли участь 4 осіб: начальниця та головні спеціалісти відділу формування та ведення реєстру територіальної громади міста Камʼянське.


Захід мав на меті підвищити увагу до важливості посилення захисту персональних даних органами місцевого самоврядування під час війни. Особливо це стосується осіб, які збирають та обробляють такі дані.


На прикладі дослідження FREERIGHTS «Захист персональних даних під час війни» було наведено причини та наслідки несанкціонованого використання персональних даних, витоків даних, а також неправильної організації процесів роботи із персональними даними, що в умовах воєнного стану може становити загрозу для здоровʼя та життя людини.

photo_2024-05-21_14-54-31
Крім того, Оксана Крупій проінформувала присутніх про загальні положення з захисту персональних даних та порядок здійснення парламентського контролю офісом Уповноваженого ВРУ з прав людини за додержанням вимог ЗУ “Про захист персональних даних”, а також  надала алгоритм «Дорожня карта для організації захисту персональних даних» та корисні посилання з даної тематики.

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоровʼя та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine. 

Поділитися

Інші новини