Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Запрошуємо до перегляду нашого мультиплікаційного серіалу «Школа виживання для підлітків»!

Вже понад дві з половиною тисячі дітей по всій Україні переглянули наш мультиплікаційний серіал «Школа виживання для підлітків», а ви ще ні? Відтепер маєте можливість зробити це!

У кожній із п’яти його серій моделюється конкретна кризисна чи конфліктна ситуація, після чого підліткам у доступній та цікавій для них формі надаються практичні поради з оптимальними алгоритмами поведінки у цій ситуації.

Серія №1 «Ти не жертва» присвячена проблемі булінгу у навчальних закладах та спрямована на формування у неповнолітніх вміння протидіяти цькуванню як самостійно, так і за допомогою дорослих.
Переглянути першу серію можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=IEmAV_zhn3c

Серія №2 «Бити чи не бити» спрямована на депопуляризацію агресивної поведінки у молодіжному середовищі та розвинення у підлітків навичок уникати загроз постраждати від фізичного насильства.
Переглянути другу серію можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rBR5uXI517g

Серія №3 «Необхідна оборона» ознайомлює неповнолітніх з юридичними поняттями «необхідна оборона» та «перевищення меж необхідної оборони». Підлітки мають усвідомити, що законодавство дозволяє людині захищатися від нападника, але при цьому встановлює певні обмеження у здійсненні такого самозахисту, порушивши які підліток вже не уберігає себе, а вчиняє злочин проти іншої особи.
Переглянути третю серію можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=gjjHfZLfRsE

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.Поділитися

Інші новини