Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Запрошуємо представників гуманітарних організацій на онлайн-семінар “Як правильно писати політики роботи з персональними даними?”

Правозахисна асоціація FREERIGHTS, в рамках серії безкоштовних вебінарів на тему захисту персональних даних, організовує онлайн-семінар для представників гуманітарних організацій, які відповідають за обробку персональних даних.

Наша мета – допомогти гуманітарним організаціям налагодити систему захисту персональних даних, які вони обробляють про постраждалих осіб, персонал, волонтерів, партнерів та інших.

11 січня відбудеться вебінар на тему: “Як правильно писати політики роботи з персональними даними?

Час початку: 16:00
Тривалість: 1 година 30 хвилин

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму:
https://forms.gle/QJsb7zf9y3M3ZbyeA

Дедлайн подачі заявок: до 12:00 години в день проведення онлайн-семінару.

Захід проведе Тетяна Авдєєва, експертка в галузі цифрових прав, юристка Лабораторії цифрової безпеки, авторка аналітичного дослідження “Симфонії захисту персональних даних: на сцені гуманітарні організації».

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Анастасія Малинка
e-mail: anastasiya.malynka@gmail.com

Поділитися

Інші новини

Продовжено строк подачі заявок. Асоціація УМДПЛ (реалізує активності під брендом FREERIGHTS) запрошує компанії та підприємців взяти участь у тендері для відбору партнерських організацій з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій, тощо) в 2024 році

02.02 15:53