Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Євген Крапивін: «Наказ про атестування поліцейських був написаний так, щоб саботувати цю процедуру»

«Наказ про атестування поліцейських був написаний так, щоб саботувати цю процедуру», – експертЮрист, експерт Асоціації УМДПЛ Євген Крапивін в ефірі програми «Київ Live» телеканалу «Київ» висловив свою думку щодо якості процедури атестування поліцейських та поновлення звільнених поліцейських через суди. 

«Причина можливості поновлення через суди полягає в тому, що Наказ № 1465, який регулює атестацію поліцейських, з самого початку був написаний так, щоб саботувати цей процес. В наказі, затвердженим МВС, недосконало, з юридичної точки зору, прописана процедура атестації». 

За його словами, це дало можливість розраховувати на 100% поновлення через суд, навіть якщо службовець не був гідним звання поліцейського. «Суд не оцінював якості кандидатів, їх відповідність посаді. Він лише оцінював законність або незаконність процедури. А процедура була, на жаль, незаконною, безпідставною. Це констатував Адміністративний суд. І в цьому контексті атестація просто провалена», – зазначив Євген Крапивін.

Ефір програми «Київ Live» дивіться тут:

Джерело: телеканал «Київ»

Про експерта

Євген Крапивін – юрист, експерт з кримінальної юстиції Асоціації УМДПЛ, автор окремого розділу про атестацію поліції у науково-практичному виданні «Права людини в діяльності української поліції – 2016», автор науково-практичного видання «Оцінка ефективності роботи поліції в Україні: від “палиць” до нової системи (на прикладі органів досуд. розслідування)».

Поділитися

Інші новини